KROCZYMY W PRZYSZŁOŚĆ
Z TRADYCJAMI i DOŚWIADCZENIEM

Jesteśmy Firmą działającą od roku 1982 na rynku meblowym. Przez ponad 30 lat swojej działalności solidnością i wzorową jakością usług ugruntowaliśmy sobie wśród odbiorców pozycję solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Jako Firma prężnie rozwijająca się oraz stawiająca przede wszystkim na jakość naszych wyrobów, posiadamy w swoim parku maszynowym najnowocześniejsze technologicznie maszyny, między innymi takie jak centrum obróbcze CNC, piła panelowa itp. Dobrze wyposażony park maszynowy pozwala na podwyższenie jakości wyrobów, zachowanie ciągłości i jednolitości produkcji oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.

Wykonywane przez naszą Firmę meble spełniają wymagania Polskich Norm oraz europejskich standardów, stosowane do produkcji materiały posiadają wszelkie wymagane atesty jakości i bezpieczeństwa. W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością oraz wdrażaniem nowych technologii w celu osiągnięcia wysokiej jakości oferowanych produktów.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, solidność, terminowość i przystępność cen. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowym atutem naszej Firmy jest szeroka gama oferowanych przez nas mebli oraz krzeseł, foteli i sof umożliwiająca zagospodarowanie zarówno typowych miejsc pracy jak i najbardziej wyszukanych wnętrz. Łączymy długoletnie doświadczenie w dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz co daje gwarancję spełnienia wszelkich oczekiwań naszych odbiorców.

W ramach profesjonalnej obsługi wykonujemy pomiary, a następnie komputerowe aranżacje wnętrz 3D, zapewniamy również własny transport i montaż mebli.

NASZE CELE
Satysfakcja oraz pełne zadowolenie klienta
Zaproponowanie produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę
Funkcjonalność produktu i ergonomia
Estetyka
Standaryzacja
Kompleksowość
Elastyczność w kontaktach z klientami
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI
Projektanci mebli
Projektanci wnętrz
Specjaliści oświetlenia
Akustycy – pomiar hałasu
Producenci wyposażenia wnętrz
Producenci okuć i systemów meblowych
Producenci krzeseł
Specjaliści bezpieczeństwa ppoż
OFERTA DLA KLIENTA
Aranżacja pomieszczeń
Doradztwo
Najlepsze systemy i nowoczesna technologia
Najwyższej jakości materiały (zgodne z certyfikatami i normami)
Inżynieria pomieszczeń
Optymalizacja kosztów
Pełna logistyka w przygotowaniu pomieszczeń biurowych
Przeglądy serwisowe
Meble dla osób specjalnej troski
NIEKTÓRE MIEJSCA DO KTÓRYCH DOSTARCZYLIŚMY MEBLE

Skontaktuj się z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
www.jfm-furniture.pl
email: biuro@jfmfurniture.pl
Biuro:
(Budynek B-26, I-piętro)
(22) 862 47 59 | (22) 868 21 67 | Fax: (22) 862 47 58
biuro@jfmfurniture.pl
www.jfm-furniture.pl
Ryszard Janiszewski
Właściciel
r.janiszewski@jfmfurniture.pl
Aleksandra Janiszewska
Właściciel
o.janiszewska@jfmfurniture.pl
Dominika Stempniak
Administration Assistant
Tel.: (22) 868 21 67
d.stempniak@jfmfurniture.pl
Patryk Jarosz
Dyrektor Marketingu
Tel.: (22) 573 131 373
p.jarosz@jfmfurniture.pl
Dariusz Moroz
Project Manager
Mobile : 507 117 346
d.moroz@jfmfurniture.pl
Tomasz Binkowski
Project Manager
Mobile : 501 205 972
t.binkowski@jfmfurniture.pl
Paweł Wojciechowski
Kierownik produkcji
Mobile : 575 131 317
p.wojciechowski@jfmfurniture.pl
Adam Wojciechowski
Doradca klienta biznesowego
Mobile : 509 199 280
a.wojciechowski@jfmfurniture.pl
Grzegorz Grzybek
Główny Technolog
g.grzybek@jfmfurniture.pl
Beata Kędzierska
Technolog drewna
Mobile : 531 330 061
b.kedzierska@jfmfurniture.pl
Agnieszka Koziatek
Technolog drewna
a.koziatek@jfmfurniture.pl
Wojciech Niedziński
Technolog drewna
Mobile : 531 330 062
w.niedzinski@jfmfurniture.pl
Copyright © JFM Furniture